Adalet,Disisleri,Kültür,Milli Savunma,Maliye,Orman,Saglik,Sanayi,Turizm,Ulastirma Bakanligi
İş ve Eleman Arama
Kamu ve Özel İş ilanları, İnsan Kaynakları, İş-Kur
Fırsatları kaçırmayın...
Eğitime Destek
Daha iyi bir eğitim için milyonlarca çocuk desteğinizi bekliyor...
Konut Projeleri
Konut Emlak Gayrimenkul Ucuz Kredi Faizi Mortgage
Düşük Faizli Konut Kredisi
Anasayfa | Haberler | Hava Durumu | Açılış Sayfası Yap | Favorilere Ekle | Hakkımızda | Reklam | İletişim
T.C. Kimlik NoVergi Kimlik NoÖSYM SonuçlarıKPSSYGSLYSSSK Hizmet DökümüTaşıt VergisiTelefon Rehberi
 Haberler
 Online Hizmetler
 ÖSYM Sınav Sonuçları
 Milli Eğitim Bakanlığı
 Üniversiteler
 Sağlık Bakanlığı
 Emeklilik Hizmetleri
 Adalet Bakanlığı
 Emniyet Hizmetleri
 Ekonomik ve Mali İşler
 İş ve Eleman Arama
 Genel Devlet Kurumları
 Bakanlıklar
 Valilikler
 Belediyeler
 Kaymakamlıklar
 Siyasi Partiler
 Silahlı Kuvvetler
 Sivil Toplum Kuruluşları
 Eğitime Destek
 Engelli Sayfaları
 Elçilik - Konsolosluk
 Avrupa Birliği
 Türk Cumhuriyetleri
 Turizm
 Tatil ve Hotel Rehberi
 Deprem Linkleri
 Haber Kaynakları
 Mustafa Kemal Atatürk
 EMemleketim.com
Haberler
»KPSS 2011/9: Yerleştirme Sonuçları
»2011 Sonbahar Dönemi ALES Sonuçları
»KPSS 2011/9 Sağlık Bakanlığı Başvuruları
»KPSS 2011/2: Yerleştirme Sonuçları
»2011 TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları
»2011-2 KPSS Atama Başvuruları
»2011 TUS Sonbahar Dönemi Tercih İşlemleri
»2011 TUS Sonbahar Dönemi Sonuçları
»2011 İlkbahar Dönemi ALES Başvuru Kılavuzu
»2011 İlkbahar Dönemi TUS Soru ve Cevapları
 • Bakanliklar

Memur ve emekliye 300 TL kriz ödemesi - 11.03.2009
2009'da 95 bin memur alınacak - 04.03.2009
Fakir Ailelere Kömür Yardımı - 01.01.2009
Hayvancılığın Desteklenmesi - 24.05.2008
Türkiye, Irak'a nota verdi - 09.04.2007
17 İlde 17 Yeni Üniversite Açılacak - 19.03.2007
Diğer Haberler için tıklayınız »
 • @ Başbakanlık

  Recep Tayyip Erdoğan, BaşbakanRecep Tayyip Erdoğan
  1954’de İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi Mezunu- 1994 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı- 22. dönem Siirt Milletvekili - AK Partisi Genel Başkanı- Başbakan- Evli, 4 Çocuk.

 • Adalet Bakanlığı

  Sadullah ErginSadullah Ergin
  1964'de Antakya'da doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. AKP Hatay Kurucu il Başkanı oldu. 61. Cumhuriyet Hükümetinde Adalet Bakanlığı görevine getirildi. İyi düzeyde İngilizce bilen Ergin, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

  Mustafa DemirMustafa Demir
  1961’de Trabzon Şalpazarı’nda doğdu.Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ni bitirdi. MÜSİAD Samsun Şubesi Kurucu Üyesi. TBMM Bayındırlık Komisyonu Başkanlığı yaptı. Evli ve beş çocuk babası.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

  Ömer DinçerÖmer Dinçer
  1956'da Karaman'da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Yönetimi ve Politikası Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalında 1988'de Doçent, 1994'te Profesör oldu. İyi düzeyde İngilizce bilen Dinçer, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • Çevre ve Orman Bakanlığı

  Veysel EroğluVeysel Eroğlu
  1948'de Afyonkarahisar'da doğdu. Öğretim Üyesi; İTÜ İnşaat Fakültesi ve İÜ Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de araştırmalar yaptı. 1984'de doçent, 1991'de profesör oldu. İyi düzeyde İngilizce bilen Eroğlu, evli ve 4 çocuk babası.

 • Dışişleri Bakanlığı

  Ahmet DavutoğluAhmet Davutoğlu
  1959 yılında Konya/Taşkent'te doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Siyaset Bilimi bölümlerinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Kamu Yönetimi Bölümü'nde yüksek lisans, Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler Bölümünde doktorasını tamamladı.

 • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

  Taner YıldızTaner Yıldız
  1962'de Yozgat'ta doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Kayseri Elektrik Üretim Şirketinin Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri ve Civarı Elektrik TAŞ'nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak görev yaptı. 22. dönem Kayseri milletvekili. İyi düzeyde İngilizce bilen Yıldız, evli ve 4 çocuk babası.

 • İçişleri Bakanlığı

  Beşir AtalayBeşir Atalay
  1947'de Kırıkkale Keskin'de doğdu. Sosyolog ve Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. 1983'te sosyoloji doçenti, 1992'de profesör oldu. UNESCO'da Türkiye Milli Komisyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü. Kırıkkale Üniversitesi Kurucu Rektörü olarak görev yaptı. Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin Koordinatörü olarak çalıştı. 22. Dönem Ankara Milletvekili. 58 ve 59. Hükümetlerde Devlet Bakanlığı yaptı. İngilizce bilen Atalay, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı

  Ertuğrul GünayErtuğrul Günay
  1947'de Ordu'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık yaptı.Çeşitli gazete ve dergilerde yer alan çok sayıda makale ve söyleşisinin yanında iki kitabı yayınlandı. 16.(V) Dönem Ordu Milletvekili. İyi düzeyde İngilizce bilen Günay, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • Maliye Bakanlığı

  Mehmet ŞimşekMehmet Şimşek
  1967'de Batman'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de University of Exeter'de tamamladı. ABD Büyükelçiliği'nde ve Deutsche Menkul Kıymetlerde kıdemli ekonomist olarak çalıştı. Bir süre UBS Bankası Hisse Senedi Analiz Birimi'nde görev yaptıktan sonra uluslararası finans kuruluşu Merrill Lynch'te ekonomist ve stratejist olarak çalıştı. Aynı kurumun Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi Makroekonomik Araştırmalar Bölüm Başkanlığı görevini yürüttü. 60. Hükümet'te Devlet Bakanlığı görevine getirildi. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Şimşek, evlidir.

 • Milli Eğitim Bakanlığı

  Nimet ÇubukçuNimet Çubukçu
  1965'te Ayrancı'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi oldu. 22. Dönem İstanbul Milletvekili. 59. ve 60. Hükümet'lerde Devlet Bakanı olarak görev yaptı. Orta düzeyde Almanca bilen Çubukçu, evli ve 1 çocuk annesidir.

 • Milli Savunma Bakanlığı

  Mehmet Vecdi GönülMehmet Vecdi Gönül
  1939´te Erzincan´da doğdu. A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi´ni bitiren Gönül, Sayıştay´da da bir süre üye olarak görev yaptı. Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Üyeliği görevinde de bulundu. Gönül, evli ve üç çocuk babası. Gönül, Kocaeli Milletvekili.

 • Sağlık Bakanlığı

  Recep AkdağRecep Akdağ
  1960 yılında Erzurum'da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1999 yılında profesörlük unvanı alan Akdağ, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yaparken, 3 Kasım seçimlerinde Erzurum'dan Parlamento'ya girdi. İngilizce bilen Prof. Dr. Akdağ, evli ve 5 çocuk babası.

 • Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

  Nihat ErgünNihat Ergün
  1962'de İzmit'te doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Derince Belediye Başkanlığına seçilerek bu görevi yürüttü. 22. Dönem Kocaeli Milletvekili. İngilizce bilen Ergün, evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • Tarım ve Köyişleri Bakanlığı

  Mehmet Mehdi EkerMehmet Mehdi Eker
  BİSMİL - 1956, Abdullah - Fehime - Ankara Üniv. Veteriner Fakültesi, İngiltere University of Aberdeen Tarım Ekonomisi Master, Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doktora - İngilizce - Dr. Veteriner Hekim, Tarım Ekonomisi Uzmanı - Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü, Tarım Bakanlığı Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı, Koruma ve Kontrol Genel Müdürü ve Bakanlık Müşaviri - Evli, 3 Çocuk.

 • Ulaştırma Bakanlığı

  Binali YıldırımBinali Yıldırım
  1955 yılında Erzincan´da doğdu. İTÜ Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi´nden mezun olan Yıldırım, 1994-2000 yılları arasında İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeleri Genel Müdürlüğü yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Yıldırım, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Sık@Kullanılanlar
2018 KPSS Başvurusu
2018 YKS
ALES | DGS | YDS | TUS
Yurtdışında Eğitim
MEB | Öğretmenler | KBYS
2018 Ortaöğretime Geçiş Sınavı
Ehliyet ve Sürücü Kursları
SGK
İş ve Eleman Arama
Konut Projeleri Konut Kredisi
EMemleketim.Com vatandaşların kamu hizmetine sunulmuş olan e-hizmetlere kolay ulaşmaları amacıyla
kişisel özverilerle oluşturulmuştur ve Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır
EMemleketim.com © 2010 | Reklam | Sitene Ekle

Ekoorganik    Teknik Sözlük    Sağlık Rehberi